top of page
ג'ואן בנא משרד עורכי דין - פלילי

משפט פלילי

ראש מחלקה פלילית: עו"ד ענאן עליאן

 

קיבלתי כתב אישום בדואר, האם עליי לפנות לעורך דין פלילי?
אם קיבלת כתב האישום בדואר, עליך לקחת בחשבון שהחקירה הסתיימה ולמעשה, המדינה (המאשימה במשפט הפלילי) סבורה כי ישנן ראיות להרשעתך בדין. במרבית המקרים המדינה אף תעתור לעונש מאסר, ככל ותימצא אשם במהלך המשפט. להגיע לדיון מבלי להיות מיוצג על ידי עורך דין פלילי זה סיכון שעלול להסב עבורך נזקים משמעותיים, לעתים בלתי הפיכים. לכן, עם קבלת כתב האישום מומלץ ליצור קשר עם עורך דין פלילי, לתאם פגישה במשרדו, להסדיר את הייצוג ולתכנן את קו ההגנה עבורך.
כאשר אנחנו מדברים על אישומם פליליים כל דקה חשובה ככל שתפעלו מוקדם יותר ותגייסו לצדכם משרד עורכי דין מומחה למשפט הפלילי כך הסיכוי שלכם להצליח בתיק גדל. במשך השנים משרדנו ייצג מואשמים רבים, וזכה להצלחות גדולות. מטרתנו היא בניית "קייס" מושלם לזיכוי שלך או אי הרשעה. משרדנו בעל הבנה רחבה בתחום הפלילי ויצג לאורך השנים לקוחות בקשת רחבה – אזרחים עם וללא עבר פלילי, אנשי עסקים בעבירות צווארון לבן, עבירות מס, בעלי משלח יד חופשי ואף נותן מעטפת שלמה ומלאה.


משרדינו מומחה במשפט פלילי בניהול תיקי עבירות חמורות כגון: עבירות סמים, מין ואונס, אלימות, רצח והריגה, של פגיעה בסדרי המשטר והחברה,  שוחד, של פגיעה ברכוש, צווארון שחור/לבן.

עורך דין פלילי מתוקף תפקידו, נדרש ברוב המקרים בניהול שוטף של תיק הראיות הנסיבתיות אשר מתקיים בערכאות המשפטיות השונות אל מול לקוחו שהינו בחזקת חשוד/אשם בעבירה פלילית. 

שנה חשיבות רבה בהצטרפות מהירה ככל האפשר של עורך דין פלילי מומלץ לתהליך המקדמי של איסוף הראיות המלא. ובדיבוב נכון להבנת המציאות האובייקטיבית, תשאול מעורבים/מקורבים של החשוד בפרשה, אנליזה נכונה של תמונת המצב ובהתאם לכך בניית ה-Case המשפטי בצורה בהירה, מחוברת למציאות והוליסטית, כל אלו ועוד הינם קריטיים בהגברת הסיכוי לזיכוי הנאשם.
עורך דין פלילי מנוסה ובעל ראיה רחבה ידאג לתשאל נכון, לדלות פרטי מידע ולו הקטנים ביותר וכפועל יוצא של הדברים יכול לבנות מענה מוכוון מטרה ומדויק יותר של הליך דיוני ההוכחות בפרט, וניהולו של התיק עד להשגת גזר הדין הטוב ביותר האפשרי בתנאי המציאות המשפטית/הנסיבתית בכלל. 


עו"ד פלילי מקצועי 
עו"ד פלילי מקצועי ייבחן בקפידה את כל אפשרויות ההגנה העומדות לרשות מרשו ויעשה הכל על מנת להעמידן לזכותו וזאת, בכדי לביא לזיכוי בדין או לאי הרשעה.

 

מי צריך ייצוג של עו"ד פלילי?
כאמור, ישנן שתי קבוצות "מרכזיות" של אנשים שצריכים ייצוג של עורך דין פלילי:


נאשמים בעבירה: עורך הדין מלווה אותם כבר כשהם מקבלים זימון לחקירה משטרתית, ועוזר להם להתכונן אליה. בנוסף, הוא מסביר להם כיצד לפעול כדי שההליך הפלילי המתנהל נגדם יסתיים בלא כל נזק מבחינתם, או בנזק המינימלי עבורם. גם אם בסופו של דבר הנאשמים בעבירה מורשעים בביצועה, ממשיך עורך הדין הפלילי ללוות אותם, שכן יש צורך באינטראקציה ביניהם לבין גופים שונים. יש להבהיר, שכשמדובר בנאשמים בעבירה – אין הכוונה רק למבצעי עבירות פליליות שבהן מעורב העולם התחתון. גם אנשים נורמטיביים לכאורה, שלא מבצעים עבירות פליליות מדי פעם בפעם, עשויים לבצע, אולי בתמימות, עבירה פלילית די מינורית וזניחה, אך כל עבירה פלילית היא עבירה פלילית, ולכן כל אדם המבצע עבירה פלילית כלשהי, צריך ייצוג של עורך דין פלילי.


נפגעי עבירה: עורך הדין מסייע להם להביע את עמדתם בנוגע לצעדים מסוימים, שעשויים להיטיב עם הנאשם ובכך למנוע עשיית צדק, למשל עסקת טיעון או שחרור מוקדם.

bottom of page